530 825 785

Dom SŁONECZNY

Powierzchnia domu:

151,50 m²


Powierzchnia działki:

1012 - 1018 m²


Cena brutto:

559000 zł


OPIS

Dom  SŁONECZNY  to wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym, przeznaczonym do dowolnej aranżacji.  Wybudowany w  tradycyjnej technologii przy użyciu materiałów najwyższej klasy.

Powierzchnia użytkowa budynku – 151,50 m2 [parter – 116,15 m2, poddasze – 35,35 m2].
Powierzchnia działki – od 1012 do 1018 m2.

Cena brutto 559 000 pln [dom w standardzie deweloperskim + wraz z działką gruntu oraz infrastrukturą]

Dostępny dom –  SŁONECZNY 17.
Dom SŁONECZNY 15, 16 i 18 – rezerwacja!

 

RZUTY

Na parterze domu, od strony północnej mieszczą się 3 przestronne sypialnie, w tym jedna rodzinna z prywatną łazienką.  Duża łazienka dostępna jest z holu.  Kuchnia, jadalnia i salon stanowią jedną przestronną całość o powierzchni ponad 45 m2, zlokalizowane są od strony południowej, z widokiem na duży ogród. Pomieszczenie gospodarcze/kotłownia ma osobne wyjście na zewnątrz budynku. Poddasze użytkowe – w standardzie to jedno pomieszczenie o powierzchni ponad 35 m2. Istnieje możliwość zaaranżowania tam preferowanego rozwiązania, np dwóch pokoi z łazienką.
Dom SŁONECZNY  został zlokalizowany w sposób, który zapewni możliwość dobudowy garażu jedno lub dwustanowiskowego, po wschodniej stronie działki.
Domy Słoneczne to przede wszystkim funkcjonalne, przestronne wnętrza, ale także nowoczesny wygląd bryły budynku [bezokapowe dachy, ciekawe rozwiązanie zadaszenia głównego wejścia].

STANDARD

Dom Słoneczny wybudowany jest technologii tradycyjnej, w standardzie deweloperskim podwyższonym, z użyciem najwyższej klasy materiałów. Całkowicie wykończony z zewnątrz. Wyposażony w niezbędną infrastrukturę techniczną. Działka ogrodzona z zamontowaną bramą rozwierną oraz furtką. Teren działki odpowiednio zniwelowany i obsiany trawą.

 

LOKALIZACJA

Dom SŁONECZNY  zlokalizowany jest w północnej części działki. Wjazd oraz wejście do domu zlokalizowane od strony północnej.
Część dzienna domu – kuchnia, jadalnia oraz salon zaprojektowane zostały od strony południowej, z bezpośrednim wyjściem na taras przestronnego ogrodu.
Nieruchomość wyposażona jest w niezbędną infrastrukturę techniczną, m. in. przyłącze wodociągowe, przyłącze kanalizacji sanitarnej,  instalację WLZ, podziemny zbiornik na gaz LPG. Istnieje też możliwość dobudowania garażu.

Obecnie dostępny jest  już tylko 1 dom typu SŁONECZNY – widoczny na schemacie poniżej.