530 825 785

Dom ŻUCZEK – prawy

Powierzchnia domu:

120 m²


Powierzchnia działki:

ok. 860 m²


Cena brutto:

499 000 zł


OPIS

Dom  ŻUCZEK to wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym [do dowolnej aranżacji], wybudowany w technologii tradycyjnej.

Powierzchnia użytkowa budynku – 120 m2 [parter – 97,70 m2, antresola – 22 m2]. Powierzchnia działki – ok. 860 m2

Cena brutto 499 000 pln [dom w standardzie deweloperskim + wraz z działką gruntu oraz infrastrukturą]

 

RZUTY

Na parterze domu mieszczą się 2 pokoje, duża łazienka, spiżarnia/WC oraz otwarta część dzienna z kuchnią, jadalnią i salonem. Na uwagę zasługuje przestrzeń salonu otwarta aż do dachu, która łączy się z antresolą poddasza. Istnieje możliwość zaaranżowania tam sypialni z łazienką, dwóch pokoi lub innego preferowanego rozwiązania. Dodatkowo przy wejściu głównym znajduje się część gospodarcza z kotłownią i pomieszczeniem pomocniczym oraz dodatkowym wyjściem na tył działki.

FILMY

STANDARD

Dom ŻUCZEK wybudowany jest technologii tradycyjnej, w standardzie deweloperskim podwyższonym, z użyciem wysokiej jakości materiałów. Całkowicie wykończony z zewnątrz. Wyposażony w niezbędną infrastrukturę techniczną. Działka ogrodzona z zamontowaną bramą rozwierną oraz furtką. Teren działki odpowiednio zniwelowany i obsiany trawą.

 

LOKALIZACJA

Dom Żuczek zlokalizowany jest w północnej części działki. Wjazd na działkę znajduje w południowej granicy działki. Nieruchomość wyposażona jest w niezbędną infrastrukturę techniczną, m. in. przyłącze wodociągowe, instalację WLZ, podziemny zbiornik na gaz LPG oraz przydomową oczyszczalnię ścieków. Istnieje też możliwość dobudowania garażu.

Obecnie gotowe i dostępne są już tylko 2 domy typu Żuczek – widoczne na schemacie poniżej.

 

 

WNĘTRZA

Zapoznajcie się z wizualizacjami wnętrz domu Żuczek. Wizualizacje zostały opracowane przez zaprzyjaźnioną pracownię wnętrzarską, może Was zainspirują?

Wnętrza przedstawiają spojrzenie na środek domów Żuczek 20 i 22, które zlokalizowane zostały po prawej stronie drogi tzw. łopatki.