530 825 785

OSTATNI Dom ŻUCZEK!

Powierzchnia domu:

120 m²


Powierzchnia działki:

846 m²


Cena brutto:

499 000 zł


OPIS

Dom  ŻUCZEK to wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym [do dowolnej aranżacji], wybudowany w technologii tradycyjnej.

Powierzchnia mieszkalna budynku – 120 m2 [parter – 97,70 m2, antresola – 22 m2].
Powierzchnia działki – 846 m2

Cena brutto 499 000 pln [dom w standardzie deweloperskim + wraz z działką gruntu oraz infrastrukturą]

 

RZUTY

Na parterze domu mieszczą się 2 pokoje, duża łazienka, spiżarnia/WC oraz otwarta część dzienna z kuchnią, jadalnią i salonem. Na uwagę zasługuje przestrzeń salonu otwarta aż do dachu, która łączy się z antresolą poddasza. Istnieje możliwość zaaranżowania tam sypialni z łazienką, dwóch pokoi lub innego preferowanego rozwiązania. Dodatkowo przy wejściu głównym znajduje się część gospodarcza z kotłownią i pomieszczeniem pomocniczym oraz dodatkowym wyjściem na tył działki.

FILMY

STANDARD

Dom ŻUCZEK wybudowany jest technologii tradycyjnej, w standardzie deweloperskim podwyższonym, z użyciem wysokiej jakości materiałów. Całkowicie wykończony z zewnątrz. Wyposażony w niezbędną infrastrukturę techniczną. Działka ogrodzona z zamontowaną bramą rozwierną oraz furtką. Teren działki odpowiednio zniwelowany i obsiany trawą.

 

LOKALIZACJA

Dom Żuczek zlokalizowany jest w północnej części działki. Wjazd na działkę znajduje w południowej granicy działki. Nieruchomość wyposażona jest w niezbędną infrastrukturę techniczną, m. in. przyłącze wodociągowe, instalację WLZ, podziemny zbiornik na gaz LPG oraz przydomową oczyszczalnię ścieków. Istnieje też możliwość dobudowania garażu.

Dostępny jest 1 dom tego typu – widoczny na schemacie poniżej.

 

 

WNĘTRZA

Zapoznajcie się z wizualizacjami wnętrz domu Żuczek. Wizualizacje zostały opracowane przez zaprzyjaźnioną pracownię wnętrzarską, może Was zainspirują?

Wnętrza przedstawiają spojrzenie na środek domu Żuczek 22, który zlokalizowany został po prawej stronie drogi tzw. łopatki.