Zapewnia zarówno spokój i bliskość natury – charakterystyczne dla terenów podmiejskich. Jednak co ważne, Dolina Pabianki jest świetnie skomunikowana z okolicznymi miastami – 4 km do centrum Pabianic, 10 km do Portu Łódź i 3 km do węzła S8, skąd wygodnie dojedziemy do Warszawy, Wrocławia czy Gdańska.

Drugi powód to gotowe domy

Jednym z ważniejszych czynników decydujących o wyborze osiedla Dolina Pabianki jest wygoda, jaką daje zakup gotowego domu. Oszczędzamy czas i unikamy potencjalnych problemów. Deweloper zajmuje się wszystkim za nas – zdejmuje z nas ciężar poszukiwania działki, załatwiania formalności na etapie projektowania, planowania i realizacji budowy, uzyskania wszelkich dokumentów i zgłoszenia do użytkowania.
Gotowy dom mamy „od zaraz”, przy minimalnym nakładzie pracy. Warto też pamiętać, że na zakupiony dom deweloper udziela 5 – letniej rękojmi, co ważne, na wszystkie wykonane prace. Klient otoczony jest opieką i wsparciem w całym procesie zakupu i po jego zakończeniu.

Rzetelnie wybudowane domy, w tradycyjnej technologii  oferują wyjątkowe rozwiązania przestrzenne niespotykane wśród oferty innych deweloperów. Przykładem może być najczęściej wybierany na osiedlu dom Żuczek, gdzie wysoka aż do dachu część dzienna domu przenika się z przestronną antresolą.

– Dzięki takiemu rozwiązaniu, wnętrze nie tylko robi niesamowite wrażenie ale jest też niezwykle funkcjonalne. Można je zaadaptować tak, żeby spełniało potrzeby zarówno dwu jak i pięcioosobowej rodziny – zapewnia inwestor.

Trzeci powód to cena

W porównaniu do podobnej wielkości mieszkań, jest bardzo atrakcyjna.
Dolina Pabianki jest też wyborem tych, którzy cenią sobie prywatność i duże działki. Tu spełnią swoje marzenia o ogrodzie, który zapewni dużo przestrzeni na odpoczynek i rekreację.

Dolina Pabianki to nie tylko domy, ale również przyjazna społeczność. Nowi mieszkańcy zyskują sąsiedztwo, a najmłodsi szybko nawiązują przyjaźnie bawiąc się z rówieśnikami w bezpiecznej przestrzeni osiedla. Atutem jest również bliskość lokalnej szkoły, do której uczęszcza większość dzieci z osiedla. Drogę do szkoły pokonują pieszo w zaledwie 10 – 15 minut. Dzieci nie muszą przechodzić przez ulicę.

Deweloper dba o ciągły rozwój osiedla – w ostatnim czasie wykostkowana została cała droga, osiedle jest oświetlone, a z początkiem wiosny rozpocznie się, we współpracy z Gminą Pabianice, budowa placu zabaw wraz z plenerową siłownią.
Na osiedlu odbywają się cyklicznie eventy, szczególnie takie z atrakcjami dla najmłodszych.

Powodów, dla których decydujemy się na zakup gotowego domu jest oczywiście więcej. Dla wielu posiadanie domu jest po prostu spełnieniem marzeń.

Jeśli i Ty myślisz o własnym domu, nie zwlekaj. Sprawdź ofertę domów na osiedlu Dolina Pabianki.

Zaufało im już ponad 40 rodzin!
Domy można oglądać podczas godzin otwartych w każdą niedzielę, w godz. 12.00 – 15.00 (tel. 530 825 785).